كارخانجات نورد و پروفیل ساوه

كارخانجات نورد و پروفیل ساوه در سال ۱۳۵۴ با هدف تولید انواع لوله و پروفیل های فولادی با ظرفیت تولیدی ۵۰٫۰۰۰ تن در سال تاسیس و بهره برداری گردید. مدیریت این كارخانه در راستای استراتژی توسعه بازار و افزایش تنوعات محصولات و نفوذ به بازارهای صادراتی برنامه ریزی دقیق خود را در جهت سرمایه گذاری با هدف ارتقاء كیفی و كمی محصولات آغاز نموده و هم اكنون حاصل تلاش و برنامه ریزی دقیق مدیریت این شركت دستیابی به ظرفیت ۲۰۰۰۰۰۰ تن در سال انواع مقاطع فولادی در سایزهای گوناگون می باشد.

اجرای سیاستهای توسعه بازار این شركت باعث گردیده تا این شركت در حوزه های مختلف بازار همچون انرژی، ساخت و ساز و خودروسازی حضور موفق و رشد پایدار را تجربه نماید. هم اكنون محصولات این شركت در این صنایع كلیدی كاربردهای وسیعی همچون : لوله های گاز، آب، نفت، مقاطع صنعتی مربوط به قطعات خودرو و موتور سیكلت و همچنین انواع پروفیل ها و مقاطع مورد استفاده در صنعت ساختمان را دارا می باشد.

خط و مشی کیفیت در كارخانجات نورد و پروفیل ساوه

مدیریت شرکت کارخانجات نورد و پروفیل ساوه بزرگترین تولیدکننده انواع لوله و پروفیل فولادی در ایران و خاورمیانه . اداره شرکت را تحت نظارت و کنترل سیستم مدیریت کیفیت پذیرفته و اراده و تعهد خود را نسبت به برقراری و اجرای نیازمندیهای سیستم مدیریت کیفیت بر مبنای استاندارد های : API Q1 SPEC 5L – ISO/TS 29001 – ISO9001:2000 اعلام می دارد.

اصول راهبردی و کلیه فعالیت های جاری سازمان بر پایه مشتری مداری، منطبق بر خواسته های استاندارد فوق و با بهره گیری از خطوط راهنمای استاندارد ISO9004:2000 ترسیم شده است .

هدف از این سیاستها و برنامه ریزی ها کسب اطمینان از تولید محصولات مطابق با استانداردهای بین المللی و تامین نظرات مشتریان محترم می باشدکه با بهره گیری از کارکنان با تجربه ، آموزش دیده و با انگیزه به عنوان پشتوانه اصلی شرکت ، در سایه نظم و انسجام سازمانی ، کاربرد فن آوری روز و آرمان توسعه روز افزون تحقق می یابد

Telegram